Nazaj v trgovino RLGRD831

Set akvarelov Royal & Langnickel Essentials - 29 delni

(1)
€14,48
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set akvarela Royal & Langnickel Essentials - 29 delni

Ameriška kakovost in tradiija dolga 60 let, znamke Royal & Langnickel, prihajata naravnost v vaš dom. Ta svetovno znana znamka, izdeluje visoko kakovosten slikarski material. Izdelki so izdelani skrbno in po najvišjih standardih. Naš e-shop vam ponuja širok spekter izdelkov te prestižne znamke. Lahko izbirate med raznimi barvami, čopiči ali umetniškimi seti.

Radi prenašate svoja čustva na papir? Razmišljate o darilu za umetnika ki rad ustvarja s pomočjo klasičnih akvarelov? Ta set je idealno darilo za vse ljubitelje slikanja z akvareli. Je praktičen in vsebuje vse potrebno, Zagotovo bo izpolnil vsa vaša pričakovanja.

Set vsebuje:

  • 12x akvarel barvice
  • 12x vodena barva v plastični posodi
  • 1x čopič
  • 1x plastična flaška za mešanje barv
  • 1x šmirgla
  • 1x radirka
  • 1x šilček
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 1 mnenj

Ta komplet mi kot začetniku popolnoma zadostuje, vsebuje vse potrebno za začetek slikanja, čopiči pa so presenetljivo spodobni.

Robert Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,56 € Redna cena  6,39 € Cena na enoto 22,24 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano