Nazaj v trgovino PRIP4750TRSET

Set akvarelnih čopičev Princeton Neptune - 4-delni set

€155,00
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set čopičev Princeton iz serije Neptune prinaša izbor 4 okroglih čopičev, oblikovanih posebej za akvarel in vodotopne medije. Čopiči imajo izjemno mehke ščetine iz sintetične veveričje dlake ter priročen kratek ročaj, kar zagotavlja odličen nadzor nad potezo, od drobnih detajlov do bogatih nanosov barve.

Parametri izdelka

  • Znamka: PRINCETON
  • Serija izdelkov: Neptune
  • Vrsta čopiča: sintetični (sintetična veveričja dlaka)
  • Oblika čopiča: okrogel
  • Vsebina pakiranja: 4 kosi (okrogli čopiči velikosti 4, 6, 8 in 10)
  • Ročaj: kratek
  • Primerne tehnike: akvarel in vodotopni mediji
  • Dimenzije pakiranja: 95 × 270 × 30 mm
  • Teža: 0,12 kg

Uporaba in vzdrževanje

Komplet je namenjen slikanju z akvarelom in drugimi vodnimi tehnikami. Po uporabi čopiče takoj sperite s čisto mlačno vodo, s prsti nežno oblikujte konico v prvotno obliko ter jih pustite, da se posušijo v vodoravnem položaju.

Pogosta vprašanja

Katere oblike in velikosti čopičev vsebuje set? Komplet vsebuje 4 okrogle čopiče v velikostih 4, 6, 8 in 10.

So ščetine iz sintetične ali naravne dlake? Čopiči vsebujejo vrhunsko sintetično veveričjo dlako, ki zvesto posnema vpojnost in mehkobo naravnih dlak.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano