Nazaj v trgovino NVP19411582

Set akvarelnih barv White Nights v tubah

(3)
€49,49
€206,21 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Ruska blagovna znamka Nevskaya Palitra predstavlja akvarelne barve White Nights. Akvarel je odlična tehnika za sprostitev, hkrati pa tudi odličen izraz čustev za profesionalne umetnike. Njihova močna točka je nežen akvarelni učinek in mešanje barv. Te vodotopne barve so polprozorne do neprozorne, njihova obstojnost na svetlobi pa se razlikuje glede na odtenek. Izdelane so iz visokokakovostnih izbranih pigmentov z veliko nasičenostjo. Uporabljate jih lahko na površinah, kot so trdi papir (risalni), akvarelni papir ali akvarelno platno. Po sušenju lahko delo v več plasteh pritrdite z za to namenjenim lakom. Zadnji sloj laka se mora sušiti 24 ur. Za nanašanje barve so primerni okrogli čopiči s tankimi laski. Čopiče takoj po uporabi operite v topli vodi

:

  • Akvarelne barve White Nights ruske blagovne znamke Nevskaya Palitra
  • 24 x 10 ml akvarelne barve v tubi
  • primerna za vsakogar, ne glede na starost ali izkušnje
  • barve so visoko pigmentirane in kakovostne, polprozorne do neprozorne
  • obstojnost barv na svetlobi se razlikuje glede na odtenek
  • razredčljive z vodo, na vodni osnovi
  • pakirano v papirnati škatli
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Navdušena sem nad razponom barv, končno imam v ateljeju vse potrebno na enem mestu.

Ivana Preverjena ocena

Barve so zelo kakovostne, priporočam vsakemu slikarju, ki išče zvesto reprodukcijo barv na papirju.

Silvia Preverjena ocena

Hitra dostava in barve so vrhunske, točno takšno kakovost sem pričakovala od te znamke.

Lenka Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano