Nazaj v trgovino NVP19411228

Set akvarelnih barv White Nights v tubah

(3)
€51,48
€214,50 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Set akvarelnih barv White Nights v tubah 24x10 ml je izdelek ruske blagovne znamke Nevskaya Palitra. Akvarelne barve so odlična tehnika za sprostitev, hkrati pa tudi odlično sredstvo za izražanje občutkov za profesionalne umetnike. Njihova močna stran je nežen akvarelni učinek in mešanje barv. Te vodotopne barve so polprozorne do neprozorne, njihova obstojnost na svetlobi pa se razlikuje glede na barvo. Izdelane so iz kakovostnih izbranih pigmentov z odlično nasičenostjo. Uporabljate jih lahko na površinah, kot sta trdi papir (risalni) ali akvarelni papir. Po sušenju lahko delo v več plasteh pritrdimo z ustreznim lakom. Zadnji sloj laka se mora sušiti 24 ur. Barvo je priporočljivo nanašati z okroglimi čopiči s tankimi do sintetičnimi lasmi. Čopiče takoj po uporabi operite v mlačni vodi

:

  • Bele noči akvarelne barve ruske blagovne znamke Nevskaya Palitra
  • primerne za vsakogar, ne glede na starost ali izkušnje
  • barve so visoko pigmentirane in kakovostne, polprozorne do neprozorne
  • obstojnost barv na svetlobo se razlikuje glede na barvo
  • primerne za površine, kot sta akvarelni papir ali risanje
  • razredčljive z vodo, na vodni osnovi
  • pakiranje vključuje: 24 x 10 ml akvarelne barve v tubi, pakiranje v papirnati škatli

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

To veliko pakiranje mi bo zdržalo celo večnost, izbira odtenkov je popolna in ni mi treba ničesar več mešati.

Martina Preverjena ocena

Profesionalna kakovost, s katero delam vsak dan, boljše garniture do zdaj še nisem našla.

Veronika Preverjena ocena

Čudovite kremaste barve, ki se odlično mešajo in na papirju ostanejo žive tudi po tem, ko se posušijo.

Barbora Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano