Nazaj v trgovino NVP19411584

Set akvarelnih barv White Nights v tubah / 12x10 ml

(2)
€24,70
€205,83 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

White Nights so profesionalne akvarelne barve najvišje kakovosti, ki združujejo tradicijo starih mojstrov in sodobne proizvodne tehnike. Barve so narejene iz fino zmletih, kakovostnih in svetlobno obstojnih pigmentov. Arabska guma in med se uporabljata kot vezivo. Ta akvarel ima visoko intenzivnost, ki se ne spremeni niti po dodajanju vode. Prodorni in čisti odtenki se med seboj popolnoma mešajo. Zelo prijeten nanos s čopičem, s preprostimi potezami boste dosegli največji učinek. Komplet vsebuje dvanajst tubic, prostornine 10 ml z akvarelnimi barvami White Nights. Na voljo je v kartonski škatli s plastičnim pladnjem.

lastnosti izdelka:

  • Komplet akvarelnih barv White Nights v tubah
  • 12 tubic s prostornino 10 ml
  • Intenzivni in svetlobno obstojni pigmenti
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 2 mnenj

Zelo nasičene barve, ki se čudovito razlivajo, točno to sem iskala za svoje krajine.

Petra Preverjena ocena

Naročila sem kot darilo za hčerko, ki študira na umetniški šoli in je nad njimi navdušena.

Lucija Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano