Nazaj v trgovino RTL20808640

Set akvarelnih barv Van Gogh Metallic & Interference colours / 12 kos.

€42,55€48,79Znižanje
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Oblikovalski komplet akvarelnih barv Van Gogh znamke Royal Talens bo dodal pravo iskro vsakemu umetniškemu delu. S 6 kovinskimi in 6 bisernimi odtenki bodo vaše slike nepozabne. Maksimalno intenzivne, obstojne na svetlobo in neprozorne akvarelne barve bodo po večjem redčenju z vodo pridobile prosojnost. Biserni odtenki imajo tudi žametni učinek. Vedno različni odsevi dajejo umetnosti potrebno globino. Komplet vsebuje tudi en okrogel čopič, pokrov pa lahko uporabite kot praktično slikarsko paleto. Vedno bodite pripravljeni na nove umetniške ideje.

LASTNOSTI IZDELKA:

  • Kovinske in biserne akvarelne barve Van Gogh
  • Komplet vsebuje 12 akvarelnih barv - 6 kovinskih in 6 bisernih
  • V kompletu je vključen tudi čopič
  • Visokokakovostni pigmenti
  • Izdelava na Nizozemskem
  • Velikost: 14x9,5x2,5 cm
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano