Nazaj v trgovino SCH74867097

Set akvarelnih barv v tubah Schmincke Super Granulation 5x15ml

Na zalogi
(5)
€95,12
€1.268,27 / l
Na poti k namDostava v 11–12 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set Horadam Super Granulation Aquarell vsebuje 5 granuliranih akvarelnih barv v 15 ml tubah. Barve so shranjene v elegantni leseni škatli z logotipom Schmincke. Umetniki so zaradi posebnega učinka, ki ga ustvarijo, vse bolj všeč zrnatim barvam. Morda se zdi, da so barve videti blede, vendar je to želeni učinek pri določenih tehnikah. Granulacija pomeni, da se pigmenti v barvi zlepijo skupaj. da tvorijo značilno zrnato površino. Ta fantastičen učinek je popoln za ustvarjanje čudovitih umetnin! Barve se zlahka raztapljajo in so primerne za vse akvarelne tehnike. Z lahkoto lahko mešamo barve z drugimi serijami akvarelov Schmincke. Če želite povečati učinek granulacije in doseči nenavadne barvne premike, enostavno zmešajte barve granulacije. Priporočamo predhodne teste, saj so nekatere barve bolj dominantne, druge delujejo šibkeje. Glede na mešalno razmerje in barvno raznolikost se spreminja tudi učinek spremembe barve. Osnovno pravilo je, da bolj ko je papir hrapav in bolj strukturiran, večji je učinek granulacije. Bolj vpojni papirji zahtevajo malo več vode. Toplotno stiskani satenirani papirji niso primerni.

značilnosti izdelka:

  • profesionalne akvarelne barve
  • pokrajinski set
  • super zrnati odtenki
  • v elegantni leseni škatli
  • najvišja svetlobna obstojnost
  • vsebujejo najboljši arabski gumi
  • posušeno barvo lahko navlažite za nadaljnjo uporabo
  • izbrana za blagovno znamko stoletja
  • izdelano v Nemčiji
  • 5 x 15 ml

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Te granulirajoče barve so čista magija, na papirju ustvarjajo neverjetne učinke, kakršnih do sedaj še nisem videl.

Janez Preverjena ocena

Končno sem investirala v profesionalne barve in razlika v pigmentaciji je ogromna, vsekakor priporočam vsakemu slikarju.

Ladislav Preverjena ocena

To so zelo močne barve, dovolj je kapljica in imam pokrito celotno površino. Z njimi sem maksimalno zadovoljna.

Roman Preverjena ocena

Kupila sem jih sinu za umetniško šolo in je nad njimi popolnoma navdušen, pravi, da je delo z njimi pravi užitek.

Tibor Preverjena ocena

Zelo kakovosten izdelek, barve se lepo sušijo in tisti granulirani učinek izgleda na pokrajinah resnično avtentično.

Samuel Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano