Nazaj v trgovino SCH74118097

Set akvarelnih barv v tubah Schmincke HORADAM v kovinski škatli

Na zalogi
(3)
€143,00
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set akvarelnih barv v tubah Schmincke HORADAM v kovinski škatli vsebuje osnovne odtenke za ustvarjanje dela. Idealen je za potovanje ali kot darilo. Blagovna znamka Schmincke že več kot 130 let izpolnjuje najvišje standarde kakovosti. Akvarelne barve Horadam imajo visoko vsebnost pigmenta, odlično svetlobno obstojnost in živo barvno intenzivnost. Za mnoge odtenke so značilni posebni pigmenti, kot sta perilen ali kinakridon. Blagovna znamka Schmincke vsako leto išče najboljši arabski gumi, ki ga dodaja kot vezivo svojim barvam. Akvarele lahko uporabite neposredno iz tube ali razredčite z vodo. Leta 2022 je bil Schmincke s HORADAM ® AQUARELL že četrtič zapored izbran za znamko stoletja in tako ostaja ena najmočnejših in najbolj znanih blagovnih znamk v Nemčiji. Čas je, da postanete ustvarjalni s temi akvarelnimi barvami in raziščete svojo umetniško plat!

značilnosti izdelka:

  • profesionalne akvarelne barve
  • najvišja obstojnost na svetlobo
  • vsebujejo najboljši arabski gumi
  • odtenki so polprozorni
  • suho barvo je mogoče navlažiti za nadaljnjo uporabo
  • izbrana znamka stoletja
  • izdelano v Nemčiji
  • 18 x 5 ml

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Hči je v umetniški šoli zelo zadovoljna, pravi, da so te tube neprimerljive s tistimi, ki jih je uporabljala do sedaj.

Denisa Preverjena ocena

Zame kot učiteljico likovne vzgoje je to zlati standard, ki ga rada priporočam učencem.

Alexandra Preverjena ocena

Zelo posrečen komplet, s katerim je mogoče doseči čudovite transparentne plasti.

Romana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano