Nazaj v trgovino PBO3000_78

Set akvarelnih barv Pebeo v kovinski škatli | izberite set

Na zalogi
(1)

Izberi
€38,58
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set akvarelnih barv Pebeo v pločevinasti škatli vas bo očaral s praktičnim dizajnom, primernim za potovanja in različne umetniške izlete v naravo. Paket 12 vključuje zložljiv žepni čopič za vodene barve, medtem ko paket 24 vključuje čopič AQUA-FLO, ki ga je mogoče napolniti z vodo. Igrajte se z intenzivnostjo barv s količino vode, ki vam ustreza. Več vode kot dodate pigmentom, bolj pastelna in prozorna bo barva. Nasprotno, manj kot dodate, bolj pigmentirana bo barva. Ker akvarelna tehnika deluje z vodo, pozabite na pretanke liste papirja, saj bi se lahko popačili. Idealna teža papirja za akvarelno slikanje je okoli 300 g. Akvarelne barve so primerne za študente in začetnike.

ZNAČILNOSTI IZDELKA

  • Akvarelne barve Pebeo
  • V praktični pločevinasti škatli
  • Paket vključuje čopič
  • Za študente in bodoče umetnike
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 1 mnenj

Kovinska škatlica je genialna za prenašanje v naravo, barve so lepe in za to ceno se vsekakor splačajo.

Monika Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)

Nazadnje ogledano