Set akvarelnih barv neonskih barv

Na zalogi
€2,18
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Vodové neónové barve 12 ks + štetec

Oživite svojo kreativitu z neónovimi vodovými barvami, ki dodajú vašim obrázkom edinstveni jas in intenziteto! Ta paleta vsebuje 12 žiarivých farieb a praktický štetec, vďaka čomu si maľovanie užijú deti aj dospelí. Farby sa ľahko aktivujú vodou, jednoducho sa nanášajú na papier a omogočajo hladké miešanie odtieňov. Ich neónový efekt dodá vašim výtvorom moderný a izrazný vzhľad. Farby sú netoxické a bezpečné pre deti od 3 rokov, čo z nich robí ideálny doplnok do školy, na domáce tvorenie či umelecké projekty.

Parametre produktu:

  • Sada 12 neónových vodových farieb
  • Vsebuje štetec pred enostavno uporabo
  • Žiarivé neónové odtiene s intenzívnym pigmentom
  • Razmery balenia: 22 x 9 x 1,5 cm
  • Vhodne pre otroke od 3 rokov
  • Perfektné na školské projekty a kreatívnu tvorbu

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano