Nazaj v trgovino MAIM1698_052

Set akvarelnih barv MAIMERI Maimeri Blu

Na zalogi

Izberi
€64,90
€901,39 / l
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set akvarelnih barv Maimeri Blu predstavlja vrhunske italijanske umetniške barve, pri katerih je vsak odtenek ustvarjen izključno iz enega samega pigmenta. Ti tematsko usklajeni seti združujejo redke in ekskluzivne pigmente z naravno kordofansko arabsko gumo ter glicerinom za doseganje maksimalne svetlobne obstojnosti, prosojnosti in čistega mešanja. So idealna izbira za zahtevne umetnike, ki pričakujejo brezkompromisno kakovost in predvidljive rezultate pri slikanju.

Ključne lastnosti in parametri

  • Blagovna znamka: MAIMERI
  • Linija izdelkov: Maimeri Blu
  • Sestava pigmentov: vsak odtenek je izdelan iz enega samega pigmenta
  • Vezivo: naravna kordofanska arabska guma in glicerin
  • Lastnosti: izjemno fino mletje, naravna granulacija, prosojnost in maksimalna svetlobna obstojnost
  • Redčenje in reaktivacija: redčenje s čisto vodo, po sušenju ponovno aktivne z vlažnim čopičem
  • Poreklo: tradicionalna italijanska izdelava od leta 1923

Uporaba

Barve so namenjene akvarelnemu slikanju. Redčijo se s čisto vodo in omogočajo tekoče delo, saj jih lahko po sušenju na paleti ali papirju preprosto ponovno aktivirate.

Pogosto zastavljena vprašanja

Iz koliko pigmentov so izdelani posamezni odtenki? Vsak odtenek v celotni liniji Maimeri Blu je brez izjeme izdelan le iz enega samega pigmenta, kar zagotavlja čisto in predvidljivo mešanje.

Ali se barve lahko ponovno uporabijo, ko se posušijo? Da, posušene barve se zlahka ponovno aktivirajo z vlažnim čopičem in čisto vodo.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano