Nazaj v trgovino SCH76011097

Set akrilnih barv v tubah Schmincke AKADEMIE 8 x 60 ml

Na zalogi
(3)
€51,48
€107,25 / l
Na poti k namDostava v 11–12 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set akrilnih barv v tubah Schmincke AKADEMIE je namenjen tako ambicioznim začetnikom kot tudi zahtevnim umetnikom. Intenzivne, svetlobno obstojne barve bodo izstopale v vaši zbirki akrilnih barv. Vsebujejo visok delež pigmentov in po sušenju ohranijo živo barvo. Akrilne barve lahko razredčimo z vodo ali pa jih mešamo in kombiniramo z vsemi drugimi akrilnimi barvami in vsemi akrilnimi mediji Schmincke. Barve so narejene brez uporabe kadmijevih pigmentov, zaradi česar prijetno dišijo. Nanašamo na vse čiste površine brez maščob, kot so platno, papir, slikarske plošče, les in drugo.

značilnosti izdelka:

  • Akrilne barve Schmincke AKADEMIE
  • svetlobna konstanta
  • visok delež pigmentov
  • brez vonja
  • brez uporabe kadmija
  • razredčljiv z vodo ali medijem
  • nanašamo na revenirane površine
  • izdelano v Nemčiji
  • 8 x 60 ml tub

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Te večje tube zdržijo celo večnost, investicija se je za moje ustvarjanje na platnu vsekakor izplačala.

Tomaž Preverjena ocena

Kakovost znamke Schmincke ni razočarala, barve so čudovito kremaste in imajo bogate odtenke.

Miha Preverjena ocena

Odlična embalaža, ki mi zadostuje za daljše slikanje v ateljeju.

Jože Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano