Nazaj v trgovino RMSAR0700GE

Set akrilnih barv Nassau Fine Art v škatli - 15 delni

€17,61
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set akrilnih barv Nassau Fine Art, shranjenih v praktični plastični škatli. Kakovostne akrilne barve za slikanje na platnu in drugih površinah. Koncentrirani in trdni pigmenti v barvah se zlahka mešajo med seboj in ustvarijo neskončno množico drugih odtenkov. Uporabljajo se lahko npr. za tehniko mešanih medijev (mixed media) v kombinaciji z akvarelom, strukturnimi pastami in geli, za tehniko airbrush in grafični tisk. Set vsebuje tudi 6 slikarskih čopičev, zasnovanih posebej za akrilne barve, s katerimi boste dosegli široko paleto umetniških učinkov. Po sušenju so barve trajne, vodoodporne in prožne. So idealne za začetnike, pa tudi za bolj napredne umetnike.


lastnosti izdelka

  • set akrilnih barv Nassau Fine Art
  • primerne za začetnike, vendar tudi za bolj napredne umetnike
  • 15 delni set
  • pakiranje vsebuje: 9 x 75 ml akrilnih barv, 6 x slikarskih čopičev (1 x pahljačast št. 6, 3 x ploščat št. 2, 3, 6 in 2 x okrogli št. in št. 4)
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano