Nazaj v trgovino RMSAR0702GE

Set akrilnih barv Nassau Fine Art - 18 delni

€13,44
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilne barve za slikanje Nassau Fine Art temeljijo na 100% akrilni smoli in se hitro posušijo. Imajo kremasto konsistenco, koncentrirane in trdne pigmente. Med seboj se zlahka zlijejo in ustvarijo neskončne odtenke drugih barv. Po razredčenju z vodo in nanašanju v tanjšem sloju dobijo akvarelni učinek. Za akrilne barve Nassau je značilna visoka pokrivna sposobnost na velikih površinah in nežni detajli. Pri slikanju umetnikom omogoča natančne in izrazite sledi čopiča.




Idealne so za učenje teorij mešanja barv in so univerzalne za večino slikarskih tehnik, primerni tudi za vse vrste površin. Z njimi poslikajte na papir, platno, les ali karton. Ker so cenovno ugodne, si lahko privoščite več eksperimentiranja! So idealne za začetnike, pa tudi za bolj napredne umetnike. Ta komplet 12 ml akrilnih barv v tubah z ostalimi slikarskimi dodatki so odlično darilo za začetnike, študente in bolj napredne umetnike, saj so dragocen del vsakega umetniškega orodja.



lastnosti izdelka

  • set akrilnih barv Nassau Fine Art v plastičnem kovčku
  • primerne za začetnike, vendar tudi za bolj napredne umetnike
  • 18 delni set
  • na osnovi 100% akrilne smole
  • uporabljajo se za različne vrste površin
  • pakiranje vsebuje: 10 x 12 ml akrilnih barv, 1 x radirka, 1 x plastična slikarska paleta, 1 x plastična slikarska lopatica , 1 x ploščat slikarski čopič, 1 x okrogli slikarski čopič, 1 x svinčnik HB, 1 x šilček
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano