Nazaj v trgovino LIQ3699301

Set akrilnih barv Liquitex Basics - 4x75 ml + 1x118ml

(4)
€32,24
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Liquitex BASICS® akrilne barve so izdelane za študente in umetnike, ki iščejo kakovost po zmernih cenah. Vsaka barva je izdelana tako, da kar se da najbolje izrazi lesk in jasnost posameznih pigmentov.

  • 4x75 ml 1x118ml
  • Gosta akrilna barva na kateri so opazne sledi čopiča
  • Vsebuje trajne pigmente
  • Vse barve imajo po sušenju, satenast sijaj
  • Idealne za učenje teorije o barvah in mešanju barv
UPORABA IN TEHNIKE
  • Impasto: gost nanos barv z opaznimi sledmi čopiča ali lopatke
  • Tradicionalna tehnika slikanja na platnu z akrilnimi barvami
  • Eksperimentalne tehnike slikanja z akrilnimi barvami
  • Kolaž in Mixed Media tehnika
  • tiskanje z akrilnimi barvami: sito tisk, Mono Prints, Block Prints
  • Teorija barv in mešanje barv
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 4 mnenj

Končno prave tube, ki mi zdržijo dlje kot eno popoldne. Pigmentacija je odlična, tista večja tuba bele barve je super ideja.

Samuel Preverjena ocena

Kot študent likovne umetnosti sem z izbiro zelo zadovoljen, barve se odlično mešajo in se ne grudijo. Razmerje med ceno in količino je odlično.

Oliver Preverjena ocena

Te barve imajo čudovito kremasto konsistenco.

Viktor Preverjena ocena

Kupila sem jih sinu za njegova prva večja platna in barve čudovito in intenzivno prekrivajo. Zagotovo jih bomo naročili znova, ko jih zmanjka.

Patrik Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)

Nazadnje ogledano