Nazaj v trgovino LIQ3699328

Set akrilnih barv Liquitex Basics - 24x22 ml

(4)
€37,59
€71,19 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilne barve Liquitex so med najbolj kakovostnimi barvami. Ponujajo široko paleto intenzivnih akrilnih odtenkov z bogatimi živahnimi barvami pigmentov. Liquitex Basics Acrylics so med priljubljenimi barvami med vsemi umetniki in študenti, ki potrebujejo visoko kakovost po prijazni ceni. Vsaka barva je ustvarjena tako, da z enim prehodom slikarskega čopiča dobite maksimalen sijaj in jasnost. V osnovi so sestavljene iz akrila z oljno konsistenco za enostavno mešanje. Vsebujejo trajne pigmente in med barvanjem se vsaka sled slikarskega čopiča ohrani v največji možni meri. So idealne za učenje teorije mešanja in se mešajo z vsemi akrilnimi barvami in mediji Liquitex Professional.


lastnosti izdelka

  • set visokokakovostnih akrilnih barv Liquitex Basics
  • idealne za študente in profesionalne slikarje
  • set vsebuje 24 x 22 ml akrilnih barv Liquitex Basics Acrylics
  • srednje viskozne barve
  • lahki pigmenti z umetniško kakovostjo le z nižjo konsistenco kot Professional
  • idealne za vsakodnevno uporabo
  • netoksičen in varen akril preizkušen in certificiran s strani Inštituta ACMI
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 4 mnenj

Ti akvarelni flomastri so preprosti za uporabo, so profesionalne kakovosti, pigmenti dobro prekrivajo in delo z njimi me veseli.

Matúš Preverjena ocena

Kot študentka likovne umetnosti to garnituro cenim, saj vsebuje vse potrebne osnovne barve za moje seminarske naloge.

Igor Preverjena ocena

Barve imajo lepo konsistenco in se z njimi lepo dela, sem zadovoljna.

Milan Preverjena ocena

Rada imam znamko Liquitex, ta komplet 24 kosov je odličen začetek za vsakega začetnika, ki želi kakovost za razumen denar.

Rastislav Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)

Nazadnje ogledano