Nazaj v trgovino RMSAR0763GE

Set akrilnih barv, ki se svetijo v temi Nassau 4 x 60 ml

Na zalogi
€6,65
€27,71 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Sada akrilnih barv svietiacich v tme Nassau 4x60 ml je ideálnou voľbou pre všetkých umelcov a kreatívcov, ktorí chcú do svojih diel vniesť svietiace akcenty. Fluorescenčne akrilne barve sa cez dzień nabíjajú svetlom a v tme žiaria, čím vytvárajú magični učinek na različnih površinah, ako sú plátno, papier, drevo, plast alebo textil. Ta sada vsebuje štiri žiarive odtiene v praktičnih fľaštičkih z objemom 60 ml, zaradi česar so barve enostavne na aplikáciu, miešanie a vrstvenie. Sú idealne pre umelecké maľby, interiérové dekorácie, festivalové dizajny či kreatívne projekty pre deti aj dospelých. Farby sú visoko pigmentované, rýchloschnúce a odolné, čo zaručuje dlhú životnosť vaših výtvorov. Experimentujte z akrilnimi barvami svietiacimi v tme a nechajte svoje umenie zažiariť!

Parametre izdelka

:

  • Sada akrylových farieb svietiacich v tme Nassau 4x60 ml
  • 4 fluorescenčne barve z intenzivnim žiarivým efektom
  • Odtiene: ružová, fialová, žltá, zelená
  • Vhodne na papier, plátno, drevo, plast aj textil
  • Nabíjajú sa svetlom a v tme žiaria
  • Vysoká pigmentácia a rýchle schnutie

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano