Nazaj v trgovino GDN0000068-0

Set akrilnih barv Golden High Flow Intro 6 x 30 ml

€55,90
€310,56 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Golden High Flow set akrilnih barv Intro 6 x 30 ml je profesionalni začetni set tekočih akrilnih barv priznanega ameriškega proizvajalca GOLDEN. Te barve odlikuje črnilna konsistenca in visoka pigmentacija, zaradi česar so idealne za umetnike in napredne ustvarjalce za risanje, kaligrafijo, ilustracijo ali airbrush. Po sušenju ustvarijo vodoodporno površino ter se odlično mešajo med seboj in z drugimi mediji ter geli znamke GOLDEN.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: GOLDEN
  • Serija: High Flow
  • Vrsta izdelka: Tekoče akrilne barve
  • Vsebina pakiranja: 6 stekleničk po 30 ml
  • Konsistenca: Tekoča, podobna črnilu
  • Lastnosti po sušenju: Vodoodporne
  • Država porekla proizvajalca: ZDA (zvezna država New York)
  • Teža: 0,29 kg

Uporaba in tehnike

Barve nanašajte s čopičem, peresom za risanje, tehničnim peresom ali z airbrushem. Popolne so za ilustracije, kaligrafijo, risanje in fine linije, vendar zaradi akrilnega veziva niso primerne za nalivna peresa.

Pogosto zastavljena vprašanja

Ali so barve GOLDEN High Flow primerne za klasična nalivna peresa? Ne, zaradi vsebnosti akrilnega veziva niso primerne za nalivna peresa.

Ali lahko te barve kombinirate z drugimi izdelki GOLDEN? Da, posamezne odtenke lahko medsebojno mešate in so popolnoma združljivi z mediji ter geli znamke GOLDEN.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Komplet akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit

Komplet akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit


12,99 €
Kompozit
(3)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Set akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml

Set akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml


14,99 € Cena na enoto 62,46 €/l
Kompozit
(3)
Set akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml

Set akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml


10,99 € Cena na enoto 61,06 €/l
Kompozit
(2)
Set akrilnih barv ACRYL PRO Metallic

Set akrilnih barv ACRYL PRO Metallic


7,89 €
Kompozit
(2)
Komplet akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit

Komplet akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit


10,79 €
Kompozit
(3)

Nazadnje ogledano