Nazaj v trgovino RTL17820473

Set akrilnih barv AMSTERDAM Standard Series 72 x 20 ml

(5)
€179,11
€124,38 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set akrilnih barv AMSTERDAM Standard Series ponuja osnovno barvno paleto, ki so najbolj potrebne za slikanje z akrilom. Barve se lahko nanesejo v debelih plasteh s slikarskim čopičem ali z lopatico in paletnim nožem. Zahvaljujoč sestavi iz 100% smole končni rezultat ohrani določeno mero sijaja, barva je pa odporna in prožna. Za barve je značilna visoka odpornost na svetlobo. Visoka sestava pigmentov je primerna predvsem v redčenju z vodo. Komplet vsebuje 72 barv.

lastnosti izdelka

  • komplet akrilnih barv AMSTERDAM
  • primerne za delo s slikarskimi čopiči, pa tudi drugimi orodji - slikarske lopatice, paletni noži
  • visoka sestava pigmentov
  • za barve je značilna visoka odpornost na svetlobo
  • barve imajo edinstveno stopnjo sijaja - po sušenju ne ustvarjajo nobenih ločitev na površini
  • osnova je 100% akrilne smole, ki zagotavlja odpornost in prožnost na slikarskem delu
  • pakiranje vsebuje: 72 x 20 ml barv
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

To ogromno garnituro sem si privoščila kot darilo za rojstni dan in sem v sedmih nebesih. V njej je verjetno vsak odtenek, na katerega pomislim, delo z njimi pa je čisti užitek.

Peter Preverjena ocena

Kot profesionalec cenim širino barvne lestvice in obstojnost teh barv. To je odlična naložba za atelje, ki zdrži res dolgo.

Tomaž Preverjena ocena

Sem učiteljica likovne vzgoje in ta komplet nam je v razredu prinesel neizmerno veselje. Imamo ogromno izbiro barv za vse učence, kakovost pa je vrhunska.

Miha Preverjena ocena

Čudovita kolekcija, v kateri mi res nič ne manjka. Barve se zlahka nanašajo, končna dela pa imajo neverjeten sijaj.

Jože Preverjena ocena

Končno sem nehal zapravljati denar za posamezne tube, saj ta komplet vsebuje vse potrebno. Najboljša izbira za vsakogar, ki misli z slikanjem resno.

Luka Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano