Nazaj v trgovino RTL17820424

Set akrilnih barv AMSTERDAM STANDARD SERIES - 24x20ml

(5)
€66,13
€137,77 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilne barve znanega proizvajalca Royal Talens su hitro sušeče barve na 100 % bazi akrilne smole (sintetična disperzija). Pri slikanju se lahko nanašajo v tankih slojih, direktno iz tube ali ali redčene z vodo kar omogoča akvarel efekt.

Karakteristike:

  • lahko se nanašajo s čpiči ali slikarskim nožkom
  • visoki procent najčistejših pigmentov, ki zagotavljajo intenzitvnost barv pri določeni uporabi, in pri mešanju
  • barve so izjemno odporne na svetlobo
  • originalna barva se ne menja niti po 100 letih (v muzejskim pogojih)
  • barva je po nanosu fleksibilna in čvrsta
  • edinstven nivo leska, tako da ni razlike v lesku po sušenju barve

pakiranje vsebuje:

  • 24x20ml akrilne barve
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Končno sem si kupila spodoben komplet barv za svoja platna. Pigmentacija je odlična in s temi štiriindvajsetimi odtenki se da pri mešanju čudovito poigrati.

Beata Preverjena ocena

Kot začetnica sem iskala nekaj bolj kakovostnega in ta komplet me ni razočaral. Barve se zlahka razmazujejo in se sušijo točno tako hitro, kot potrebujem.

Iveta Preverjena ocena

Sem študentka umetniške šole in ta izbor odtenkov mi popolnoma zadošča za vse moje šolske projekte. Odlična izbira za razumno ceno.

Gabriela Preverjena ocena

Kakovostne barve, ki ne bodo razočarale nobenega slikarja. Razmerje med ceno in kakovostjo je pri tem kompletu resnično odlično.

Tatjana Preverjena ocena

Moji vnuki so začeli slikati, zato sem jim privoščila te barve. Nad njimi so navdušeni in platna so videti kot od malih umetnikov.

Radka Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano