Nazaj v trgovino RTL19820506

Set akrilnih barv AMSTERDAM Expert Series - 6x20ml

€20,30
€169,17 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Komplet akrilnih barv AMSTERDAM Expert Series vsebuje osnovno paleto barv, ki so najbolj potrebne za akrilno slikanje. Barve lahko nanašate v debelejših slojih s pomočjo čopiča ali lopatice ter paletnega noža. S 100-odstotno smolno osnovo nastali film ohranja enakomerno stopnjo sijaja in je zelo vzdržljiv in prilagodljiv. Akrilne barve Serija Expert ponuja odlično viskoznost, stopnjo pigmentacije in obstojnost na svetlobo, ki jo zahtevajo profesionalci. Barvo lahko nanašate neposredno iz tube ali pa jo razredčite z malo vode ali akrilnega medija. Akrilna barva Royal Talens Heavy Body ima odlično teksturo, posušena površina pa ima satenast lesk. Oprijem na vse rahlo porozne površine, vključno s platnom, papirjem, kartonom, lesom, kamnom in cementom. Embalaža, ki jo je mogoče 100-odstotno reciklirati, je izdelana iz recikliranega kartona.

Lastnosti izdelka


  • Set akrilnih barv AMSTERDAM
  • primeren za nanašanje s čopičem, lopatica, paletni nož
  • visoka vsebnost pigmentov
  • visoka odpornost na svetlobo
  • edinstvena stopnja sijaja, po sušenju ne ustvarjajo nezaželenih razlik na površini
  • osnova iz 100 % akrilne smole zagotavlja trpežen in upogljiv film
  • paket vsebuje 6 x 20 ml barv
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)

Nazadnje ogledano