Nazaj v trgovino RTL17820502

Set akrilnih barv AMSTERDAM dream and create Portrait 6 x 20 ml

(5)
€17,70
€147,50 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Komplet akrilnih barv AMSTERDAM Portrait iz serije dream and create je odlično orodje pri slikanju portretov. Njihove odtenke lahko uporabite tudi pri drugih vrstah slikanja. Osnova barve je narejena iz 100% smole in kakovostnih pigmentov. Akrilne barve Amsterdam so primerne za izkušene slikarje, pa tudi za začetnike in študente, ki želijo kakovostne umetniške pripomočke. Pri uporabi jih lahko razredčite z vodo, po sušenju pa slika postane nepremočljiva. Poleg slikarskih čopičev lahko pri delu z barvami uporabite tudi lopatke ali valjčke. Komplet 6 barv ponuja res zanimivo paleto, katero morate preizkusiti. Torej kar začnite ustvarjati.


lastnosti izdelka

  • komplet akrilnih barv AMSTERDAM dream and create v odtenkih, primernih za slikanje portretov
  • osnova barve je 100% smole in kakovostnih pigmentov
  • vsa pakiranja AMSTERDAM kompletov so narejena iz reciklirane plastike
  • pakiranje vsebuje: 6 x 20 ml barv
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Končno komplet, v katerem sem našla prave kožne odtenke za portrete, mešanje je zdaj veliko lažje.

Simona Preverjena ocena

Barve imajo odlično konsistenco in se dobro razmažejo po platnu, za študenta umetniške šole idealna izbira.

Kristina Preverjena ocena

Sem začetnica in ta komplet mi je zelo olajšal delo z odtenki kože.

Adriana Preverjena ocena

Zelo kakovostne barve z odlično pigmentacijo, ki natančno izpolnjujejo namen za slikanje obraza.

Soňa Preverjena ocena

Super barve za dobro ceno.

Daniela Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano