Nazaj v trgovino RTL17820601

Set akrilnih barv AMSTERDAM dream and create Pastel 12 x 20 ml

(5)
€32,50
€135,42 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Komplet akrilnih barv AMSTERDAM Grey serije dream and create so odlično orodje za umetnike, ki imajo radi podrobnosti. Osnova barve je narejena iz 100% smole in kakovostnih pigmentov. V paketu boste našli različne zanimive odtenke pastelnih barv. Barve Amsterdam so primerne za izkušene slikarje, pa tudi za začetnike in študente, ki želijo kakovostne umetniške pripomočke. Lahko jih razredčite z vodo, po sušenju pa je slika nepremočljiva. Poleg slikarskih čopičev lahko pri delu z barvami uporabite tudi lopatke ali valjčke. Komplet 12 barv ponuja zanimivo paleto, za katero se morate odločiti, da jo preizkusite. Torej kar začnite ustvarjati.

lastnosti izdelka

  • komplet akrilnih barv AMSTERDAM dream and create v pastelnih odtenkih
  • osnova barve je 100% smole in kakovostnih pigmentov
  • vsa pakiranja AMSTERDAM kompletov so narejena iz reciklirane plastike
  • pakiranje vsebuje: 12 x 20 ml barv
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Čudoviti nežni pastelni toni, ki se odlično podajo k mojim abstraktnim slikam, s katerimi sem pravkar začela.

Lucija Preverjena ocena

Zelo lepo se z njimi dela, barve imajo kremasto konsistenco in na papirju delujejo nežno in čisto.

Martina Preverjena ocena

Hči je nad temi barvami navdušena, z njimi slika vsak dan in odtenki so res čudovito sveži.

Veronika Preverjena ocena

Komplet vsebuje super izbor pastelnih barv za razumno ceno, zagotovo jih bom naročila znova.

Barbora Preverjena ocena

Sem študentka umetnosti in te barve mi popolnoma ustrezajo za plastenje, sušijo se ravno prav in ne pokajo.

Ivana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano