Nazaj v trgovino SCH73060097

Schmincke PRIMAcryl Professional akrilne barve 8 x 60 ml

Na zalogi
(5)
€95,12
€198,17 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Akrilne barve Schmincke PRIMAcryl Professional 8 x 60 ml so namenjene profesionalnim umetnikom, ki zahtevajo najvišjo kakovost, briljantnost barv in okoljsko odgovoren pristop. Ta vrhunski komplet, ki vsebuje 8 tub po 60 ml, ponuja izjemno pigmentacijo in nasičenost zaradi visokega deleža sodobnih enopigmentnih barv. Pomembna prednost je skoraj ničelni barvni premik med mokro in suho fazo, kar zagotavlja dosledne rezultate pri slikanju. Barve imajo konsistenco težkega telesa - idealne za natančno delo in plastično plastenje (impasto). Titanovo belo v kompletu odlikujeta sposobnost prekrivanja in izdatnost, zaradi česar je nepogrešljiv del mešanja tonov. Vsi odtenki PRIMAcryl ne vsebujejo mikroplastike, so skoraj popolnoma veganski in izdelani iz recikliranih materialov, vključno z vezivi iz tako imenovane odpadne plastike. Njihova izjemna obstojnost na svetlobo (od 4 do 5 zvezdic) barve predurčuje za ustvarjanje trajnih del. Komplet je idealen za platno, deske, akrilni papir, les in druge razmaščene površine.Parametri izdelka:Schmincke PRIMAcryl Professional akrilne barve 8 x 60 mlVsebina pakiranja: Akrilne barve Schmincke PRIMAcryl Professional 8 x 60 ml: Lastnosti: visoka pigmentacija, obstojnost na svetlobi 4-5 zvezdic, težka gostotaEkološki vidik: brez mikroplastike, veganski (razen slonokoščeno črne), embalaža iz recikliranih materialovPrimerno za: profesionalne umetnike, študente umetnostiOdtenki v paketu: 8 tub po 60 ml V paketu so: titanova bela, Hansa Lemon Yellow, Quinacridone Magenta, svetel odtenek kadmijeve rdeče, ultramarinska modra, ftalo zelena z modrim podtonom, žgana sienna, ogljikova črna
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Večje tube so neprecenljive, ko moram nanašati večje površine, barva je izjemno izdatna.

Alena Preverjena ocena

Vrhunska kakovost, ki jo kot učiteljica likovne vzgoje rada priporočam svojim učencem na napredni ravni.

Dana Preverjena ocena

Kupila sem jih za naš družinski atelje in vsi smo očarani nad njihovo živahnostjo.

Hana Preverjena ocena

Preprosto vrhunski material, s katerim je užitek delati tudi pri zahtevnih detajlih.

Beata Preverjena ocena

Popolna izbira za vsakogar, ki išče stabilnost in trajnost v enem pakiranju.

Iveta Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano