Nazaj v trgovino SCH74657097

Schmincke HORADAM Aquarell Inspiration Set

(3)
€98,20
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Schmincke HORADAM Aquarell Inspiration Set je vrhunski komplet akvarelnih barv, ki ponuja profesionalno kakovost za vse slikarske navdušence. V tem kompletu je 12 polpenzionskih barv tradicionalnega nemškega proizvajalca Schmincke. Akvarelne barve odlikujejo visoka koncentracija najboljših pigmentov, izbrana veziva iz arabske gume in največja obstojnost na svetlobi. Zaradi tega lahko dosežete čudovite rezultate in barvne prehode. Edinstvena lastnost akvarelnih barv HORADAM je njihova odlična topnost, kar pomeni, da lahko tudi posušene barve na paleti enostavno reaktiviramo in uporabimo. Ta komplet je idealen za umetnike, ki si prizadevajo za natančen nadzor nad barvami in njihovo porazdelitvijo, tako na finem kot na grobem akvarelnem papirju. Palete so štirikrat napolnjene s tekočimi pigmenti, kar zagotavlja njihov dolgotrajen izkoristek in največje udobje pri uporabi. Ta navdihujoči komplet vključuje širok nabor barv, vključno s standardnimi in super granulacijskimi toni, kar omogoča eksperimentiranje in ustvarjanje edinstvenih del. Praktična kovinska škatla s paleto je idealna za potovanje in domačo uporabo.Parametri izdelka:Akvarelne barve Schmincke HORADAMVisoka koncentracija pigmentovSvetlobno obstojneSušene barve je mogoče reaktivirati4-krat napolnjene posodicePolne posodice12 odtenkovV kovinski škatliPaleta za mešanje barvNarejeno v Nemčiji
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Schmincke so preprosto kralji med barvami, ta komplet vsebuje vse osnovne tone, ki jih potrebujem za krajine.

Martin Preverjena ocena

Darilo za hčerko, ki obožuje slikanje, kakovost se čuti pri vsaki potezi čopiča.

Peter Preverjena ocena

Zelo kompaktna embalaža, ki jo jemljem s seboj na potovanja v gore, pigmenti so izjemno kakovostni in obstojnost na svetlobi je odlična.

Tomaž Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,56 € Redna cena  6,39 € Cena na enoto 22,24 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano