Nazaj v trgovino SCH74653097

Schmincke HORADAM Akvarelne barve v leseni škatli 24x15ml

(3)
€435,43
€1.209,53 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Razkošen komplet akvarelov Schmincke HORADAM v leseni škatli je popoln pripomoček za profesionalne umetnike in zahtevne ljubitelje. Ta ekskluzivni komplet je shranjen v elegantni mahagonijevi leseni škatli, ki celotnemu izdelku daje pridih prestiža in sloga. Vsebuje 24 akvarelov v tubah, vsaka s prostornino 15 ml, ki ponujajo široko paleto odtenkov, idealno za fine prehode, detajle in živahne izraze v vaših delih. Barve HORADAM so znane po odlični kakovosti, ki vključuje najvišjo koncentracijo pigmentov, obstojnost na svetlobi in izjemno topnost. Tudi ko se posušijo na paleti, jih je mogoče zlahka reaktivirati in uporabiti brez izgube kakovosti. To omogoča največjo prilagodljivost pri delu na različnih površinah, vključno s finimi in grobimi akvarelnimi papirji. Komplet vključuje tudi visokokakovostni čopič da Vinci za natančen nanos barv. Komplet akvarelov je idealen za ustvarjanje realističnih podob, eksperimentiranje z barvami in izpopolnjevanje tehnik.

Parametri izdelka:

  • Schmincke HORADAM akvarelne barve
  • visoka koncentracija pigmentov
  • svetlobno obstojni
  • posušene barve se lahko ponovno aktivirajo
  • 15 ml epruvete
  • 24 odtenkov
  • v leseni škatli
  • visokokakovostni čopič da Vinci
  • izdelan v Nemčiji
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Dolgo sem okleval glede tako visoke investicije, vendar je ta komplet v lesenem kovčku absolutni vrh, ki ga bom negoval vse do upokojitve.

Eduard Preverjena ocena

Kot profesionalni slikar potrjujem, da so te barve preprosto vrhunske, imajo neverjetno svetlobno obstojnost in se čudovito razlivajo po papirju.

Branislav Preverjena ocena

Ta kovček v ateljeju izgleda neverjetno elegantno, poleg tega pa je zelo praktično urejen, sem izjemno zadovoljna.

Jana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano