Nazaj v trgovino SCH22011_100

Schmincke Akademie gvaš barve v tubi 60 ml

Na zalogi
(4)

Izberi
€7,03
€117,17 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Oglejte si video, kako uporabiti ta izdelek

Uživajte v ustvarjalni umetnosti z vrhunskimi gvaš barvami Schmincke Akademie v praktičnih tubah s prostornino 60 ml. S to široko paleto odtenkov imate neomejene možnosti za izražanje svoje umetniške vizije. Kakovostne barve so enostavne za nanašanje in ponujajo odlično pigmentacijo ter barvno intenzivnost. Ustvarite edinstvena umetniška dela s temi visokokakovostnimi gvaš barvami Schmincke Akademie.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 4 mnenj

Za študentski gvaš je to čudovit komplet. Tube imajo lep volumen 20 ml, kar pomeni, da lahko veliko več eksperimentiram, cena pa je fantastična. Komplet vsebuje CMY primarne barve namesto RYB primarnih, ki so me jih učili v šoli, in pravzaprav mi je to ljubše.

Matúš Preverjena ocena

Kupila sem kobaltno modro in ima neverjetno visoko pigmentacijo, dovolj je malo in barva je zelo nasičena.

Igor Preverjena ocena

Ta gvaš barva v rumenem odtenku je točno to, kar mi je v ateljeju manjkalo. Kakovost Schmincke se ne da skriti.

Milan Preverjena ocena

V tubi je barva čudovito kremasta in se zelo dobro meša z vodo.

Rastislav Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano