Nazaj v trgovino NVP1942017

Saint-Petersburg 24x2,5ml Akvarelna barva

€46,52
€775,33 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Ta Saint-Petersburg komplet umetniških akvarelnih barv 24x2,5ml. Ta komplet ne bo zadovoljil le izkušenega umetnika, ampak tudi začetnika! Slikanje z akvarelnimi barvami umetnikom predstavlja sprostitev in odlično izražanje čustev. Njihova močna stran je nežen učinek akvarela in pretakanje barv. Komplet vsebuje 24 akvarelnih barv na vodni osnovi, ki so shranjene v obliki trdnih kock (barvna kocka je shranjena v plastičnem lončku v obliki kocke) s prostornino 2,5 ml. Izdelane so iz kakovostnih izbranih pigmentov z veliko nasičenostjo in svetlostjo. Primerne so za slikanje na površinah, kot sta trdi papir (risalni) ali akvarelni papir. Za nanašanje barve je primerno uporabljati okrogle čopiče s tankimi do sintetičnimi lasmi. Pakiranje vsebuje 3 dele. Prvi del vsebuje barvne kocke, drugi se uporablja za mešanje barv, tretji pa vsebuje akvarelni papir s tabelo, na kateri lahko preizkusite, kako bodo vaše barve videti. Vključuje tudi predalček za shranjevanje čopiča. parametri izdelka:- vodotopne akvarelne barve na osnovi vode- barve so visoko pigmentirane in kakovostne, polprozorne do motne- obstojnost barv na svetlobi se razlikuje glede na barvo (+, ++, +++)- komplet vsebuje 24 x 2,5 ml barv- možnost fiksiranja z lakom približno v 24 urah- popoln namig za darilo
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano