Nazaj v trgovino RTL2086_3571

ROYAL TALENS Van Gogh akvarelna barva v polovični posodici 2 ml

Na zalogi

Izberi
€1,99
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akvarelna barva Van Gogh tradicionalnega nizozemskega proizvajalca ROYAL TALENS (že od leta 1899) je idealna izbira za študente, začetnike in ustvarjalne umetnike. Izdelana je iz kakovostnih pigmentov pod strogim nadzorom kakovosti, kar zagotavlja odlično barvno moč, obstojnost ter ugodno razmerje med ceno in kakovostjo na akvarelnem papirju ter drugih vpojnih podlagah.

Barva se v polovični posodici aktivira z navlaženim čopičem in je takoj pripravljena za uporabo. Enostavno se topi, ustvarja gladke prehode, po sušenju pa jo lahko znova navlažite in nadaljujete s slikanjem. Odlična je za laviranje, lazure, tehniko mokro na mokro (wet-on-wet), skiciranje na prostem ter kombiniranje z akvarelnimi barvicami.

  • Prostornina pakiranja: 2 ml polovična posodica (half pan)
  • Lastnosti barve: vodotopna, prosojna, intenzivna z dobro barvno močjo
  • Mešanje: odtenki se med seboj popolnoma mešajo znotraj celotne serije
  • Uporaba in tehnike: laviranje, lazure, wet-on-wet, slikanje na prostem, kombiniranje z akvarelnimi barvicami
  • Obdelava: po sušenju se zlahka ponovno navlaži
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano