Nazaj v trgovino RLGACRNEON1212

Royal & Langnickel Neonske akrilne barve 12 x 12 ml

Na zalogi
€9,82
€68,19 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Akrilne barve Royal & Langnickel Essentials Neon so odlična izbira za vse umetnike, ki iščejo živahne in intenzivne barve za svoja umetniška dela. Ta komplet vsebuje 12 živahnih neonskih odtenkov, ki bodo vašim stvaritvam dali edinstven in privlačen videz. Barve so na vodni osnovi, kar zagotavlja enostaven nanos in mešanje. Z njihovo gosto konsistenco in visoko pigmentacijo boste že s prvim nanosom dosegli profesionalne rezultate. Akrilne barve so univerzalne in primerne za različne površine, vključno s platnom, steklom, lesom, papirjem, tkaninami in drugimi materiali. Zaradi njihove vsestranskosti lahko eksperimentirate z različnimi tehnikami in površinami, kar vam bo omogočilo razvoj ustvarjalnosti in umetniških spretnosti. Neonske barve so idealne za začetnike, srednje in napredne umetnike, ki želijo v svoja dela vnesti živahne barvne poudarke. Akrilne barve Royal & Langnickel Essentials Neon so varne in nestrupene, zato so primerne tudi za mlade umetnike. Barve se zlahka mešajo in redčijo z vodo, tako da lahko dosežete želeno konsistenco in odtenek. Vsaka barva je pakirana v aluminijasti tubi, ki zagotavlja daljšo obstojnost in enostavno shranjevanje. Z akrilnimi barvami Royal & Langnickel Essentials Neon lahko slikate samozavestno in dosežete profesionalne rezultate, ne glede na to, kaj ustvarjate.Parametri izdelka:Akrilne barve Royal & LangnickelNeonski odtenkiNa vodni osnoviVisoka vsebnost pigmentovGosta konsistencaPrimerne za platno, karton, papir, les, kovino, stekloHitro sušenjeLahko nanašanjeTl. 12 ml12 različnih odtenkov
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano