Nazaj v trgovino RLGACRMET1212

Royal & Langnickel kovinske akrilne barve

Na zalogi
€9,82
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilne barve Royal & Langnickel Metallic so odlična izbira za vse umetnike, ki iščejo visokokakovostne barve s sijajnim, kovinskim učinkom. Komplet vsebuje 12 različnih odtenkov, ki so idealni za ustvarjanje živahnih in ekspresivnih del. Barve so na vodni osnovi, odlikuje jih visoka vsebnost pigmenta, kar zagotavlja njihovo intenzivnost in obstojnost. Akrilne barve so primerne za različne površine, vključno s platnom, kartonom, papirjem, lesom, kovino in steklom, zato so izjemno vsestranske. Odlične so za različne tehnike slikanja, od drobnih detajlov do slikanja velikih površin. Zaradi svoje konsistence jih je enostavno nanašati in se hitro sušijo, kar omogoča učinkovito delo brez dolgega čakanja. Komplet Royal & Langnickel Essentials Metallic je odlična izbira ne le za profesionalne umetnike, temveč tudi za začetnike, ki se želijo seznaniti z akrilnimi barvami in preizkusiti različne tehnike slikanja. Vsaka tubica vsebuje 12 ml barve, kar zadostuje za več projektov. Zaradi visokega sijaja in kovinskega učinka te barve vašim delom dajejo edinstven in sodoben videz. Idealne so za ustvarjanje različnih umetniških projektov, dekoracij in personaliziranih daril.

Parametri izdelka:

  • Royal & Langnickel akrilne barve
  • kovinski odtenki
  • na vodni osnovi
  • visoka vsebnost pigmentov
  • primerno za platno, karton, papir, les, kovino, steklo
  • hitro sušenje
  • enostaven za nanašanje
  • prostornina 12 ml
  • 12 različnih odtenkov
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano