ROSA Talent Deco sijajne akrilne barve

Na zalogi
€11,70
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
ROSA Talent Deco sijajne akrilne barve so idealne za vse, ki želijo dodati sijaj in barvo različnim površinam. Te vodotopne hobi barve z visoko prekrivnostjo so idealne za nanos na keramiko, les, papir, karton ali platno. Po sušenju na površini ustvarijo sijoč, trajen film, ki poudari dekorativni videz vsakega projekta. Zaradi enakomerne konsistence in hitrega sušenja so te sijajne akrilne barve zlahka uporabne za številne umetniške tehnike, vključno z dekoriranjem, dekupažo, učinkom praskanja ali scrapbookingom. Akrilne barve ROSA Talent Deco po sušenju zagotavljajo odličen oprijem in vodoodpornost, kar omogoča uporabo na dekorativnih predmetih v vsakdanjem življenju. Po potrebi lahko površino dodatno zaščitite z lakom, s čimer povečate njeno odpornost in trajnost. Te sijajne akrilne barve so certificirane in varne za uporabo, zato so primerne za otroške ustvarjalne dejavnosti:
  • akrilne barve za dekoriranje
  • sijajna površina
  • hitro sušenje
  • visoka sposobnost prekrivanja
  • odpornost na vodo po sušenju
  • certificirana in varna uporaba
  • za keramiko, les, papir, karton, platno
  • 9 odtenkov
  • prostornina 20 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano