Nazaj v trgovino RSK340113

ROSA Gallery Monopigmentirane akvarelne barve 12x2,5 ml

Na zalogi
(2)
€22,90
€763,33 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

ROSA Gallery Monopigmentirane akvarelne barve so idealne za umetnike, ki iščejo kakovost in čistost barv. V kompletu je 12 akvarelnih barv, vsaka je narejena iz enega samega pigmenta, kar zagotavlja popolno čisto mešanico in omogoča eksperimentiranje z odtenki. Zaradi visoke stopnje obstojnosti na svetlobi so barve odporne proti bledenju, kar zagotavlja dolgotrajno obstojnost umetniških del. Akvarelne barve so narejene iz arabskega gume ter vrhunskih fino mletih organskih in anorganskih pigmentov, kar zagotavlja popoln oprijem in gladko pretakanje barv. To praktično in estetsko privlačno pakiranje je primerno za umetnike, ki delajo doma ali v ateljeju in redko prenašajo materiale. Visoka koncentracija pigmentov v vsaki barvi umetnikom omogoča ustvarjanje odtenkov od svetlo prozornih do popolnoma neprozornih. Komplet akvarelnih barv ROSA Gallery Monopigmented je odlična izbira za umetnike, ki pri svojih umetniških tehnikah dajejo prednost kakovosti in čistosti.

Parametri izdelka:

  • ROSA Gallery Monopigmentirane akvarelne barve
  • Barve z enim pigmentom
  • Visoka obstojnost na svetlobo
  • Visoka koncentracija pigmentov
  • Izdelano iz arabskega gume
  • Enostavno redčenje
  • 12 odtenkov
  • 2,5 ml posodice
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 2 mnenj

Akvarelne barve so presegle moja pričakovanja. Priporočam jih vsakemu akvarelistu.

Tibor Preverjena ocena

Te barve znamke Rosa so me zelo presenetile s svojo intenzivnostjo, za to ceno je to res odlična kakovost za začetnika, kot sem jaz.

Samuel Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano