Nazaj v trgovino RSK340214

Rosa Galerija Portretni akvarelni set 14x2,5 ml

Na zalogi
€34,77
€993,43 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Komplet akvarelov za portretno slikarstvo Rosa Gallery je posebej zasnovan za slikanje portretov in umetnikom ponuja vse, kar potrebujejo za ustvarjanje realističnih človeških podob. Vključuje paleto barv, ki so bile posebej izbrane zaradi njihove zmožnosti, da zajamejo različne odtenke človeške kože. Zaradi pretežno enopigmentnih barv je mogoče doseči čiste in živahne odtenke, ki so idealni za podrobno mešanje. Akvarelne barve so izdelane iz visokokakovostnih organskih in anorganskih pigmentov, kar zagotavlja čistost in prosojnost vsake barve. Visoka koncentracija pigmenta omogoča širok spekter barvnih odtenkov, od prosojnih do popolnoma prekrivnih. Organski arabski gumi, ki je del akvarelov, zagotavlja odličen oprijem in enakomeren pretok barve, kar je pomembno za ohranjanje kontinuitete pri slikanju. Komplet vsebuje 14 odtenkov v kovinskem kovčku, ki je zasnovan za udobno držanje in enostavno prenašanje. Zaradi svoje kompaktne velikosti kovček zlahka spravite v torbo ali slikarsko škatlo. Akvareli Rosa so izdelani v Ukrajini s poudarkom na visokokakovostnih materialih in sodobnih proizvodnih tehnologijah.Parametri izdelka:- Akvareli Rosa Gallery Portrait- V kovinskem kovčku- Visokokakovostni organski in anorganski pigmenti- Visoka pigmentacija- Vsebuje organski arabski gumi- Odličen oprijem in pretočnost barve- Idealni za slikanje portretov- 14 odtenkov- Mizice 2,5 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano