Rezbarska dleta za les / set 6 CHWCS24

€64,37
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Rezbarstvo je zelo stara umetniška obrt, ki se je do danes ohranila. Med osnovna rezbarska orodja spada dleto, ki se uporablja za izdelavo reliefov, ornamentov in skulptur. Material, ki ga obrtniki najpogosteje uporabljajo, je les, vendar je primerna tudi slonova kost, kosti ali rogovi. Naša spletna trgovina vam predstavlja novost, zahvaljujoč kateri lahko tudi vi postanete rezbar.

Orodja, ki se uporabljajo za rezbarstvo, se lahko uporabljajo tudi za številna druga obrtna dela. Uporabo najdejo tudi v linorezu ali modeliranju.

lASTNOSTI IZDELKA

  • rezbarska dleta z podolgovatim lesenim lakiranim ročajem in kovinskim rezilom
  • komplet vsebuje 6 dlet
  • dleta: ravno dleto z zmerno ukrivljenostjo do konice in širina rezila 1,6 cm; ravno dleto z zmerno ukrivljenostjo do konice in stranskim naklonom, širina rezila 1,6 cm; dleto z U-obliko in širino rezila 1,8 cm; dleto z zmerno U-obliko in širino rezila 1,8 cm; dleto z zmerno U-obliko zaokroženo do konice in širino rezila 1,1 cm; dleto z globoko U-obliko in širino rezila 0,9 cm
  • celotna dolžina vsakega dleta: 15 cm
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano