Repični vosek stoodstotni - 1 kg

€14,38
€14,38 / kg
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Stoodstotni repični vosek se uporablja za izdelavo ročno izdelanih sveč ali okraskov. Naravni in ekološki vosek je treba stopiti v vodni kopeli, pri čemer je tališče med 54-57 °C. Iz 100 gramov trdnih snovi dobite 125 ml tekočega voska. Čas strjevanja je odvisen od količine uporabljenega materiala. V povprečju je približno 3 ure za 125 ml. Ta 100% naravni vosek lahko vlijete v steklene posodice in tako ustvarite čudovite ročno izdelane sveče.


lastnosti izdelka:

  • repični vosek
  • stoodstotni
  • temperatura taljenja 54-57 °C
  • se stopi v vodni kopeli
  • možno je dodati barvo in vonj
  • 125 ml se strdi približno 3 ure
  • 100 g trdnega voska je enako 125 ml tekočega voska
  • v paketu - 1 kg voska
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano