Redčilo brez vonja za oljne barve LUKAS

Na zalogi

Izberi
€13,29
€106,32 / l
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Redčilo brez vonja za oljne barve LUKAS je poseben pripomoček skoraj brez vonja, namenjen redčenju oljnih barv in temeljitemu čiščenju slikarskega orodja. Po nanosu popolnoma izhlapi iz barvnega filma ter ne vpliva na strukturo slike. Predstavlja odlično izbiro za umetnike, ki so občutljivi na hlape tradicionalnih topil, ter za delo v zaprtih ateljejih.

Parametri izdelka:

  • Znamka: LUKAS
  • Tehnika: oljno slikanje
  • Namen: redčenje oljnih barv, čiščenje čopičev, slikarskih nožev in palet
  • Lastnosti: skoraj brez vonja, po sušenju popolnoma izhlapi brez ostankov
  • Volumen: 125 – 1000 ml
  • Država porekla: Nemčija

Uporaba in nanos

Redčilo se uporablja pri oljnem slikanju za prilagajanje viskoznosti in konsistence barv ter za čiščenje čopičev, lopatic in slikarskih palet. Priporočljivo je delati v zračnem prostoru, hraniti izven dosega otrok ter ločeno od virov ognja in upoštevati varnostna navodila na embalaži.

Pogosto zastavljena vprašanja

Ali to redčilo po sušenju pusti sledi v barvi? Ne, redčilo LUKAS iz barvnega sloja popolnoma in brez ostankov izhlapi.

Je to redčilo primerno za slikarje, občutljive na vonj klasičnega terpentina? Da, izdelek je skoraj brez vonja in je posebej primeren za delo v zaprtih prostorih ter za osebe, občutljive na močne hlape topil.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano