Nazaj v trgovino NVP2427924

Razredčilo za Akrilne barve Sonnet 100 ml

(3)
€2,08
€20,80 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Razredčilo serije  Sonnet je na bazi vodene akrilne disperzije in služi za razredčevanje akrilnih barv, s čemer zmanjšuje njihovo intenzivnost in viskoznost.

Pakiranje:

  • 100 ml Razredčila za Akrilne barve Sonnet v plastični flaši
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 3 mnenj

Teksturna pasta Sonnet doda slikam zanimivo dimenzijo. Ustvarjalne možnosti.

Robert Preverjena ocena

To redčilo znamke Sonnet uporabljam že dolgo, barve se z njim čudovito razlivajo in ne izgubljajo na kakovosti.

Marek Preverjena ocena

Končno sem našel nekaj, kar mi bo pomagalo ohraniti akrilne barve v pravi gostoti, ne da bi moral dodajati toliko vode.

Pavol Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano