Razredčilo za akrilne barve Golden

(1)

Izberi
€8,22
€274,00 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Riedidlo pre akrylové barve Golden | Various VolumesRiedidlo

pre akrylové barve Golden je špeciálna riediaca prísada na vodnej báze určená na riedenie akrylových farieb a médií zo série OPEN od znamke Golden. Používa sa na úpravu hustoty farieb bez vplivnenia ich časa schnutia, vďaka čomu zostávajú dlhšie spracovateľné na palete. Je primeren tudi kot retardačný prostriedok pri uporabi s hustými (Heavy Body) alebo tekutými (Fluid) akrylovimi farbami, čím umelcom omogoča vytvárať hladšie prechody a jemnejše vrstvenie farieb. Neobsahuje nobene spojivá látky, a zato je pomembno dodržiavať správne pomery miešania - do 25 % v pomere 1:3 s farbami či médiami zo série OPEN, aby sa zachovala optimálna konzistencia a jakost diela. Ta izdelek je idealen za profesionalne maliarov aj hobby umelcov, ki potrebujejo več časa na miešanie farieb či precíznu darbu. Dostupný je v objemoch 30 ml a 118 ml.

Parametre produkta:

  • Parametri:Tip produkta: Riedidlo pred akrilnimi barvami iz serije OPEN blagovne znamke GOLDEN
  • Báza: Na vodnej báze
  • Vlastnosti: Bez spojív, neovplyvňuje čas schnutia
  • Maximálny priporočaný pomer miešania: 25 % (1:3)
  • Dostupné objemy: 30 ml, 118 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 1 mnenj

Te Golden barvne karte naravnost obožujem. Dolgo sem jih neuspešno iskal.

Matúš Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano