Nazaj v trgovino KHN016553000000

Razredčilo za akrilne barve - 40ml

€3,07
€76,75 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Razredčilo za akrilne barve, 40ml

Razredčilo za akrilne barve 40 ml je proizvod znamke Koh-i-noor, proizvajalca kvalitetnih pripomočkov za šolske, umetniške ali pisarniške potrebe. Ta proizvod je samostojna, zgoščena disperzija ki je osnova akrilnih barv. Uporablja se za razblaževanje akrilnih barv pri slikanja. Z mešanjem proizvoda se konzistenca barve ne spreminja, je pa jakost barve oslabljena. Razredčilo je transparentno ko se posuši. Ta proizvod se lahko uporablja tudi za povečanje sijaja posušene akrilne barve ali pa samostojno za HOBBY uporabo.

Pakiranje vsebuje: 1x tuba razredčila za akrilne barve 40 ml

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano