Nazaj v trgovino PBO038004

Razredčilo Porcelain 150 za barve za porcelan Pébéo 45 ml

Na zalogi
€4,45
€98,89 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Razredčilo Porcelaine 150 za barve za steklo in porcelan razredči barvo, olajša slikanje in senčenje ter povzroči manj jasne poteze s čopičem. Lahko ga mešamo z barvami za porcelan, da povečamo prosojnost. Razredčilo lahko uporabite tudi za podaljšanje časa sušenja in odstranjevanje zasušene barve. Ne redčite z vodo - to bo uničilo lastnosti barve. Za uporabo na vseh površinah, ki prenesejo žganje, vključno s porcelanom, glazirano keramiko, terakoto, kovino, emajlirano jekleno pločevino, bakrom in steklom. Prostornina embalaže 45 ml.

ZNAČILNOSTI IZDELKA

  • Razredčilo za barve za steklo in porcelan
  • Razredči barvo, poveča njeno prosojnost
  • Podaljša čas sušenja
  • Za odstranjevanje posušene barve
  • Ne redčite z vodo
  • Prostornina: 45 ml

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano