Razglednica z ovojnico 6 kosov - 10.5 x 15

Na zalogi

Izberi
€1,79
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Razglednice z ovojnicami so praktičen izdelek, ki ga boste zagotovo uporabili. Družinska praznovanja, rojstni dnevi, pošiljanje pisem ali scrapbooking - za vse te dejavnosti je razglednica s kuverto nepogrešljiv izdelek. Zahvaljujoč barvni izdaji bo vaša voščilnica postala majhen kreativni užitek. V pakiranju najdete 6 kosov razglednic velikosti A6 in 6 kosov kuvert velikosti C6. Te pisane razglednice in kuverte lahko okrasite po svoji zamisli. V to dejavnost lahko vključite tudi otroke - na primer za pošiljanje voščilnic ali prazničnih čestitk. Uporabite svojo ustvarjalnost z barvnimi ovojnicami in razglednicami.


lastnosti izdelka

  • razglednica z ovojnico - 6 kosov
  • pakiranje vsebuje: 6x razglednic, ki se odprejo - 220g / m2, 6x kuvert 110g / m2
  • kuverta ima lepilni trak, pred zapiranjem ga je treba navlažiti
  • dimenzija razglednice: A6 - 10,5 x 15 cm
  • dimenzija kuverta: C6
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano