Ptičja hišica na vrvici - 6 kosov

Na zalogi
€10,41
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Ptičja hišica na vrvici ponuja zanimiv način, kako otroke naučiti odnosa do narave. Mini ptičje hiške na vrvici lahko poslikate ali okrasite z bleščicami - oblikovanje je odvisno le od vaše domišljije. Zahvaljujoč pritrjeni vrvici lahko hiške obesite na drevesa ali v notranjost. Svetli lahki les topole je primeren za nadaljnjo umetniško obdelavo. V paketu najdete 6 hišic v različnih oblikah in izvedbah. Višina vsake hišice je 7 centimetrov.

lastnosti izdelka

  • ptičja hišica
  • za obešanje, na vrvici
  • primerne za nadaljnjo dekoracijo
  • narejene iz topolovega lesa
  • v paketu - 6 različnih hišic
  • višina hišic - 7 cm
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano