Nazaj v trgovino JOV560C_01

Prstna barva JOVI 125 ml | različni odtenki


Izberi
€2,79
€22,32 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Prstna barva JOVI s prostornino 125 ml je varna barva na vodni osnovi in iz naravnih sestavin, zasnovana za najmlajše otroke od 2. leta starosti naprej. Zaradi prijetne želatinaste teksture in živahnih odtenkov, ki se med seboj odlično mešajo, pomaga razvijati motorično koordinacijo ter fino motoriko rok in prstov. Je odlična izbira za prve ustvarjalne korake doma ali v vrtcu.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: JOVI
  • Prostornina: 125 ml
  • Osnova: vodna osnova z naravnimi sestavinami
  • Tekstura: prijetna želatinasta struktura
  • Varnost: nestrupena, brez glutena in glavnih alergenov, certifikat EN 71
  • Priporočena starost: primerno od 2 let naprej
  • Pakiranje: 1 kos (lonček)

Uporaba in nanos

Barva se enostavno nanaša neposredno s prsti, lahko pa uporabite tudi čopič, valjček ali gobico. Po ustvarjanju se zlahka spere z rok in brez težav očisti z večine površin ter običajnih otroških oblačil.

Pogosta vprašanja

Ali so materiali in barve varni ter primerni za majhne otroke? Da, barve so popolnoma nestrupene, ne vsebujejo glutena niti glavnih alergenov, ustrezajo evropskemu standardu EN 71 in so primerne za otroke od 2. leta starosti.

Ali se barva zlahka odstrani z rok in oblačil? Da, formula na vodni osnovi omogoča, da se barva hitro in preprosto spere s kože ter zlahka očisti s tekstila in delovnih površin.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Solo Goya Set akrilnih barv 3x100 ml - Zmešajte svojo zeleno

Solo Goya Set akrilnih barv 3x100 ml - Zmešajte svojo zeleno


Znižana cena  7,79 € Redna cena  11,49 € Cena na enoto 25,97 €/l
ARTMiE
Sestavljena akrilna sijajna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)

Sestavljena akrilna sijajna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)


Znižana cena  9,36 € Redna cena  11,70 €
Kompozit
Kompozit satenasto akrilna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)

Kompozit satenasto akrilna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)


Znižana cena  9,36 € Redna cena  11,70 €
Kompozit
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Silikonsko olje ARTMIE 20 ml

Silikonsko olje ARTMIE 20 ml


2,37 € Cena na enoto 118,50 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE

Nazadnje ogledano