Nazaj v trgovino CCH52146

Prozorni akrilni zložljivi jajčki - 5 kos. / 9 cm

€4,46
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Prozorni akrilni zložljivi jajčki so zanimiv dodatek k vsaki notranjosti. Vsak jajček je sestavljen iz dveh prepletenih polovic, ki jih lahko obesite z vezalko ali vrvico. Za okraševanje lahko uporabite različne tehnike, od decoupagea, preko poslikave notranje ali zunanje strani, vse do popolnjevanja notri z različnimi sladkarijami, barvnimi kroglicami ali drugimi okraski. Jajčki lahko uporabite tudi za razstavljanje zbirateljskih figuric. V paketu so tudi delilniki iz trdega papirja, ki notranjost delijo na dve polovici. V dekoracijo teh okraskov lahko vključite tudi otroke, ki bodo v teh ustvarjalnih dejavnostih zagotovo uživali.

lastnosti izdelka

  • zložljivi jajčki
  • primerni za dodelavo
  • narejeni iz akrilne plastike
  • v paketu - 5 kosov jajčkov (10 polovic), 5 x papirnatih delilnikov v obliki jajčka
  • mere (cm): 9 x 6
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano