Nazaj v trgovino LIQ54_08

Profesionalni tekoči medij Pouring Medium Liquitex 237 ml

(5)

Izberi
€15,17
€64,01 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Transparentni, tekoč, medij z leskom katerega lahko uporabljate pri različnih slikarskih tehnikah. Idealen je za ustvarjanje posebnih efektov razlivanja. Uporablja se v kombinaciji z akrilnimi barvami.

Karakteristike:

  • Ustvarja enakomerne “celice”, efekt barve ki teče ali se razliva
  • Ne ustvari naborov, razpok ali mehurčkov v sloju barve, po sušenju
  • Zadržuje visok sijaj in izgleda mokro tudi po sušenju
  • Ne povzroči transparentnost barv
  • Je fleksibilen, ne rumeni in je odporen na vodo ko se posuši
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Matni medij uporabljam ves čas, da moje akrilne slike niso tako sijoče, deluje popolno.

Lenka Preverjena ocena

Odličen medij, zaradi katerega se mi z barvami dela veliko bolje in se mi na paleti dlje časa sušijo.

Andrea Preverjena ocena

Uporabila sem ga za redčenje barve in rezultat je bil točno takšen, kot sem ga potrebovala, profesionalna kakovost za dobro ceno.

Natalija Preverjena ocena

Za moje tehnike polivanja (pouring) je ta medij popolnoma nepogrešljiv, brez njega ne bi dosegla prave gostote.

Dominika Preverjena ocena

Končno sem našla medij, ki mi po sušenju ne spremeni odtenka barve, zagotovo bom naročila še več.

Simona Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano