Profesionalni silikonski kalup Pebeo – dragulji

Na zalogi
€11,58
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Profesionalni silikonski kalup je nenadomestljiv pripomoček pri različnih ustvarjalnih tehnikah. Ima sijajni zaključek za ustvarjanje velikih količin edinstvenih dekorativnih predmetov. Uporablja se lahko kot kalup za ulivanje iz smole, UV smole, mavca, betona, mila, pri izdelavi sveč, gline in modelirne mase, zanimivih ledenih kock ali čokoladnih dobrot. Posebno obdelana notranja površina zagotavlja, da ulitki ostanejo gladki in sijoči tudi, ko jih vzamete iz kalupa. Zahvaljujoč kalupom dragulji lahko izdelate ulitke, ki so takoj pripravljeni za uporabo. Smoli dodajte pigmente, suho cvetje ali bleščice, da ustvarite izviren komplet krožničkov zase ali za svoje bližnje.

Lastnosti izdelka:

  • Temni silikonski kalup
  • V paketu 1 kos
  • 10 različnih oblik na enem kalupu
  • Posebna površina za gladke in sijoče ulitke
  • Globina 1 cm
  • Primeren za različne vrste smol in materialov
  • Velikost kalupa 17 x 9 cm
  • Premer vsakega dragulja je približno 3,5 cm

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano