Nazaj v trgovino RTL05840013

Profesionalni leseni kovček za akvarelne barve Rembrandt 28 posodic in dodatkov

Na zalogi
(5)
€332,23
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Odkrijte živahen svet akvarelnega slikarstva s tem profesionalnim kompletom Rembrandt, ki je bil skrbno izdelan na Nizozemskem iz najboljših materialov. Ta razkošni komplet je idealen za umetnike, ki od svojih materialov zahtevajo izjemno kakovost in učinkovitost. Vključuje 28 polovičnih posodic akvarelnih barv profesionalne kakovosti. Vsak pigment je izdelan iz najčistejših sestavin, vključno z najkakovostnejšim arabskim gumijem, ki zagotavlja enakomeren sijaj in intenzivnost barv. Akvarelne barve Rembrandt, ki slovijo po izjemni obstojnosti na svetlobi in trajnosti, ponujajo širok nabor možnosti mešanja, kar umetnikom omogoča ustvarjanje osupljivih, živahnih umetniških del. Ta vrhunski komplet jeshranjen v elegantnem lesenem kovčku in vključuje tudiosnovne pripomočke, ki bodo izboljšali vašo slikarsko izkušnjo .Dva trpežna čopiča s sintetično dlako za izjemen nadzor in natančnost. Porcelanskapaleta za mešanje barv .Svinčnik za predhodno skiciranje in načrtovanje. A plastičen za popravljanje napak in izpopolnjevanje dela. Steklenička maskirne tekočine za akvarelne barve . Rembrandtov profesionalni leseni kovček za akvarelne barve je zasnovan tako, da umetnikom zagotavlja celovito rešitev za ustvarjanje osupljivih akvarelnih mojstrovin . Ne glede na to, ali ste izkušen profesionalec ali šele začenjate svojo umetniško pot, ta luksuzni komplet ponuja orodja in materiale, ki jih potrebujete za sprostitev svoje ustvarjalnosti .Doživite razliko s profesionalno kakovostnimi akvarelnimi barvami Rembrandt.

Parametri izdelka:

  • Profesionalni komplet akvarelnih barv
  • v lesenem kovčku
  • 28 polovičnih posodic
  • tekočina za maskiranje 75 ml
  • 2 x svinčnik 2B
  • plastična radirka
  • 2 x čopiči Rembrandt
  • porcelanska paleta

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Šele začenjam z akvareli. Slikam z akrilnimi in oljnimi barvami in odločila sem se, da je čas, da se naučim nekaj novega.

Patricija Preverjena ocena

To je pravi zaklad za vsakega slikarja, kakovost znamke Rembrandt se ne skrije niti po letih uporabe. Kovček je prostoren, pregleden in vsebuje vse potrebno za moje ustvarjanje v ateljeju.

Martin Preverjena ocena

Čudovito darilo za življenjski jubilej, slikanje s temi barvami je prava sprostitev.

Peter Preverjena ocena

Za profesionalno delo so ti akvareli nenadomestljivi, saj imajo neverjetno svetlobno obstojnost.

Tomaž Preverjena ocena

Vse je prispelo v redu in zelo natančno zapakirano.

Michal Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano