Nazaj v trgovino HLBHOWy_230

Profesionalne akvarelne barve Holbein Artists 15 ml | rumeni odtenki

(5)

Izberi
€3,03€6,54Znižanje
€202,00 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Končno sem investirala v spodobne barve in ti rumeni odtenki od Holbeina so čista radost, mešajo se kot poezija.

Denisa Preverjena ocena

Ta rumena je neverjetno nasičena in pigmentirana, dovolj je kapljica in ves papir žari.

Alexandra Preverjena ocena

Kot profesionalec sem preizkusil že marsikaj, ampak ta kakovost barv me je res navdušila, predvsem ta svetlobna obstojnost.

Romana Preverjena ocena

Kupila sem to rumeno za poskus in moram reči, da lepših akvarelov še nisem držala v rokah.

Diana Preverjena ocena

Dobro se z njimi dela, so zelo nežne in na papirju delujejo popolnoma profesionalno.

Patrícia Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano