Nazaj v trgovino HLBHOWsg_390

Profesionalne akvarelne barve Holbein Artists 15 ml | zlate in srebrne

(5)

Izberi
€4,63€9,88Znižanje
€308,67 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Srebrna barva je nežna, decentna in ima čudovit sijaj. Odličen dodatek za vsak komplet.

Gabriela Preverjena ocena

Zlati odtenek me je presenetil s svojo nasičenostjo, dovolj je malo in že izstopa.

Tatiana Preverjena ocena

Za praznične voščilnice je zlata nujnost. Svetlika se pod različnimi koti točno tako, kot sem želela.

Radka Preverjena ocena

Zelo lepi kovinski odsevi. Uporabil sem jih za podrobnosti na portretu in učinek je zelo eleganten.

Darina Preverjena ocena

Sem upokojenka, slikam za veselje in te bleščeče barve mi dajejo veliko volje do ustvarjanja.

Michaela Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano